Kontakta oss

telefonsupport

HelpDesk/Support öppet:

Måndag- fredag kl. 13-15

Tfn: 040-625 68 18, ank 6818

Mail besvaras hela dagen:
loneserviceenheten@burlov.se

Personal på Löneserviceenheten

Lönespecialisterna/Löneadministratörerna har telefontid 10.00-12.00


Pernilla Werder - Lönechef

Tfn: 040-625 69 57

pernilla.werder@burlov.se



Eddy Orellana Emeztica - Systemförvaltare

Tfn:040-6256945

eddy.orellanaemeztica@burlov.se

Huvuduppgifter:

Systemförvaltare Personec P, support- samt ärendehantering


 

  

Hanna Törnblom - Lönespecialist
Tfn: 040-625 61 38
hanna.tornblom@burlov.se
Huvuduppgifter:

  • Löner
  • Kronofogden - Burlöv


Annette Björklöv - Lönespecialist
Tfn: 040-625 64 31
annette.bjorklov@burlov.se
Huvuduppgifter:

  • Löner
  • Pensionsärenden - Burlöv



Jenny Lundgren - Lönespecialist

Tfn: 040-625 64 35

jenny.lundgren@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner
  • Pensionsärende - Kävlinge

Annette Knuthson - Löneadministratör f n sjukskriven

Tfn: 040-625 64 36

annette.knuthson@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner
  • Arbetsmarknadsåtgärder - Kävlinge
  • Kronofogden - Kävlinge

Anneli Stenshed - Löneadministratör
Tfn: 040-625 61 23
anneli.stenshed@burlov.se
Huvuduppgifter:

  • Löner
  • AFA-försäkringar
  • Kronofogden - Staffanstorp

Marie Larsson - Löneadministratör
Tfn: 040-625 61 22
marie.larsson@burlov.se
Huvuduppgifter

  • Löner

Natasa Nikolic - Löneadministratör

Tfn: 040-625 64 38

natasa.nikolic@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner
  • AFA-försäkringar
  • Arbetsmarknadsåtgärder - Staffanstorp och Burlöv


 

Kontakta oss