Kontakta oss

telefonsupport

HelpDesk/Support öppettider

Måndag- fredag kl. 13.00-15.00

Tfn: 040-625 68 18, ank 6818

E-post besvaras hela dagen:
loneserviceenheten@burlov.se

Personal på Löneserviceenheten

Lönespecialisterna/Löneadministratörerna har telefontid 10.00-12.00 Måndag - Fredag.


Pernilla Werder - Lönechef

Tfn: 040-625 69 57

pernilla.werder@burlov.se



Anna Rieckmann - HR Specialist, Pensioner & Försäkring

Tfn: 0723-641301

anna.rieckmann@burlov.se



Pehr-Ewald Nilsson - Systemförvaltarkonsult fr o m 2021-04-12

Tfn:040-625 69 45

pehr-ewald.nilsson@burlov.se

Huvuduppgifter:

Systemförvaltare Personec P, support- samt ärendehantering


Hanna Törnblom - Lönespecialist
Tfn: 040-625 61 38
hanna.tornblom@burlov.se
Huvuduppgifter:

  • Löner
  • Kronofogden - Kävlinge


Annette Björklöv - Lönespecialist
Tfn: 040-625 69 84
annette.bjorklov@burlov.se
Huvuduppgifter:

  • Löner
  • Kronofogden Burlöv


Jenny Lundgren - Lönespecialist

Tfn: 040-625 64 35

jenny.lundgren@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner
  • Kronofogden Staffanstorp

Natasa Nikolic - Lönespecialist

Tfn: 040-625 64 38

natasa.nikolic@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner
  • Kronofogden Burlöv


Annette Knuthson - Löneadministratör

Tfn: 040-625 64 36

annette.knuthson@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner

Anneli Stenshed - Löneadministratör
Tfn: 040-625 61 23
anneli.stenshed@burlov.se
Huvuduppgifter:

  • Löner

 

Marie Larsson - Löneadministratör
Tfn: 040-625
marie.larsson@burlov.se
Huvuduppgifter:

  • Löner

 

Carol Mackenzie Jakobsson - Konsult Löneadministratör
Tfn: 040-625 69 85
carol.jakobsson@burlov.se
Huvuduppgifter

  • Löner


Kontakta oss