Kontakta oss

telefonsupport

HelpDesk/Support öppettider

Måndag- fredag kl. 13.00-15.00

Tfn: 040-625 68 18, ank 6818

E-post besvaras hela dagen:
loneserviceenheten@burlov.se

Helgfri vardag besvaras mail inom 48 timmar. Vid förfrågan om arbetsgivarintyg och/eller tjänstgöringsintyg är handläggningstiden 14 dagar.

Personal på Löneserviceenheten

Lönespecialisterna/Löneadministratörerna har telefontid 10.00-12.00 Måndag - Fredag.


Pernilla Werder - Lönechef

Tfn: 040-625 69 57

pernilla.werder@burlov.se



Anna Rieckmann - HR Specialist, Pensioner & Försäkring

Tfn: 040-625 60 10

anna.rieckmann@burlov.se


Marie Andersén - Systemförvaltare

Tfn: 040-625 60 42

marie.andersen@burlov.se


Hanna Törnblom - Lönespecialist
Tfn: 040-625 61 38
hanna.tornblom@burlov.se
Huvuduppgifter:

  • Löner
  • Kronofogden - Kävlinge


Jenny Lundgren - Lönespecialist

Tfn: 040-625 64 35

jenny.lundgren@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner
  • Kronofogden Staffanstorp

Natasa Nikolic - Lönespecialist

Tfn: 040-625 64 38

natasa.nikolic@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner
  • Kronofogden Burlöv


Annette Knuthson - Löneadministratör

Tfn: 040-625 64 36

annette.knuthson@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner

Anneli Stenshed - Löneadministratör
Tfn: 040-625 61 23
anneli.stenshed@burlov.se
Huvuduppgifter:

  • Löner

 

Marie Larsson - Löneadministratör
Tfn: 040-625
marie.larsson@burlov.se
Huvuduppgifter:

  • Löner

 

Carol Mackenzie Jakobsson - Konsult Löneadministratör
Tfn: 040-625 69 85
carol.jakobsson@burlov.se
Huvuduppgifter

  • Löner


Kontakta oss