Kontakta oss

telefonsupport

HelpDesk/Support öppet 08.00-16.00
Tfn: 040-625 68 18, ank 6818
loneserviceenheten@burlov.se

Personal på Löneserviceenheten

Löneadministratörerna har telefontid 10.00-12.00

 

Annika Behm - Lönechef

Tfn: 040-625 64 49

annika.behm@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Systemförvaltning lönesystem
  • Pensionsärenden
  • AFA-försäkringar
  • Löner

Carina Andersson - Systemförvaltare

Tfn: 040-625 66 73

carina.andersson@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner - Bolagen Staffanstorp
  • Systemförvaltning lönesystem
  • Löner
  • Arbetsmarknadsåtgärder - Burlöv

Hanna Törnblom - Systemförvaltare

Tfn: 040-625 61 38

hanna.tornblom@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Systemförvaltning lönesystem
  • Löner
  • Kronofogden - Burlöv

Linda Strindefalk - Systemförvaltare

Tfn: 040-625 64 31

linda.strindefalk@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Systemförvaltning lönesystem
  • Löner
  • Pensionsärenden

Anneli Stenshed - Löneadministratör

Tfn: 040-625 61 23

anneli.stenshed@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner
  • AFA-försäkringar
  • Kronofogden - Staffanstorp

Annette Knuthson - Löneadministratör

Tfn: 040-625 64 36

annette.knuthson@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner
  • Arbetsmarknadsåtgärder - Kävlinge
  • Kronofogden - Kävlinge

Jenny Lundgren - Löneadministratör

Tfn: 040-625 64 35

jenny.lundgren@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner

Katarina Miladinovic Jankovic - Löneadministratör

Tfn: 040-625 63 22

liselotte.karlsson2@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner

Marie Larsson - Löneadministratör

Tfn: 040-625 61 22

marie.larsson@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner

Natasa Nikolic - Löneadministratör

Tfn: 040-625 64 38

natasa.nikolic@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner
  • AFA-försäkringar
  • Arbetsmarknadsåtgärder - Staffanstorp

Stina Nilsson - Löneadministratör

Vikarie för Nanny Rovin

Tfn: 040 -625 64 34

stina.nilsson2@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner

Nanny Rovin - Löneadministratör

Förnärvarande föräldraledig

Tfn: 040-625 61 22

nanny.rovin@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner
Kontakta oss