Kontakta oss

telefonsupport

HelpDesk/Support öppet 08.00-16.00
Tfn: 040-625 68 18, ank 6818
loneserviceenheten@burlov.se

Personal på Löneserviceenheten

Löneadministratörerna har telefontid 10.00-12.00

 

Annika Behm - Lönechef

Tfn: 040-625 64 49

annika.behm@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Systemförvaltning lönesystem
  • Pensionsärenden
  • AFA-försäkringar
  • Löner

Hanna Törnblom - Systemförvaltare

Tfn: 040-625 61 38

hanna.tornblom@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Systemförvaltning lönesystem
  • Löner
  • Kronofogden - Burlöv

Annette Björlöv - Systemförvaltare

Tfn: 040-625 64 31

annette.bjorklov@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Systemförvaltning lönesystem
  • Löner
  • Pensionsärenden - Burlöv

Anneli Stenshed - Löneadministratör

Tfn: 040-625 61 23

anneli.stenshed@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner
  • AFA-försäkringar
  • Kronofogden - Staffanstorp

Annette Knuthson - Löneadministratör

Tfn: 040-625 64 36

annette.knuthson@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner
  • Arbetsmarknadsåtgärder - Kävlinge
  • Kronofogden - Kävlinge

Jenny Lundgren - Löneadministratör

Tfn: 040-625 64 35

jenny.lundgren@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner
  • Pensionsärende - Kävlinge

Katarina Miladinovic Jankovic - Löneadministratör

Tfn: 040-625 63 22

liselotte.karlsson2@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner

Marie Larsson - Löneadministratör

Tfn: 040-625 61 22

marie.larsson@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner

Natasa Nikolic - Löneadministratör

Tfn: 040-625 64 38

natasa.nikolic@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner
  • AFA-försäkringar
  • Arbetsmarknadsåtgärder - Staffanstorp

Stina Nilsson - Löneadministratör

Tfn: 040 -625 64 34

stina.nilsson2@burlov.se

Huvuduppgifter:

  • Löner
Kontakta oss